تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

جدول رفع مشکلات در تولید ورمی‌کمپوست

.ir" target="_blank"> از تغذیه بیش 2٫ غذای فاسد 2٫ از اندازه کرمها پرهیز کنید.ir" target="_blank"> با بستر خشک مخلوط کنید.ir" target="_blank"> و یا پلاستیک برای پوشاندن سطح زباله استفاده کنید. تهویه بیش تهویه ضعیف به مدت چند روز درب محفظه را برداشته بستر کرمهای محفظه کپک می‌زنند.

مگسها به سوی محفظه جذب می‌شوند.ir" target="_blank"> از
قرار دادن غذای فاسد در محفظه خودداری نمائید.ir" target="_blank"> و بستر خشک به آن بیفزایید. 1٫ بدون پوشش بودن غذ 1٫ غذا را بطور کامل در بستر مدفون کنید. بستر کرمها خشک می‌شود.ir" target="_blank"> از خرده غذاهای بسیار خیس برای کرمه استفاده 2٫ خشکی زیاد بستر 2٫ در محفظه را بردارید.ir" target="_blank"> از یک ورق کارتن اسیدی بودن بستر به میزان زیاد استفاده در ته محفظه آب جمع می‌شود.ir" target="_blank"> از اندازه بستر را مرطوب نموده 3٫ خیسی زیاد بستر 3٫ درب محفظه را برداشته 3٫ دمای خیلی زیاد 3٫ بستر را بطور کامل مرطوب کنید.ir" target="_blank"> تا دو هفته به کرمها غذا ندهید.ir" target="_blank"> با بستر خشک مخلوط کنید. کرمها اقدام به فرار می‌کنند 1٫ نامناسب بودن شرایط محفظه 1٫ به راه‌حلهای فوق مراجعه نمایید.ir" target="_blank"> تا 39 درجه سانتی‌گراد باشد بستر را هوا داده 3٫ استفاده از حد 1٫ به مدت یک و 77 درجه فارنهایت یا 27 و از مرکبات را کاهش دهید.ir" target="_blank"> و غذای کرمها را بطور کامل در بستر مدفون کنید.ir" target="_blank"> است انها را بررسی کنید که بسته نشده باشند.ir" target="_blank"> از غذای بیش مشکلات در تولید ورمی‌کمپوست:

مشکل علت احتمالی راه حل
کرمها می‌میرند 1٫خیسی زیاد بستر کرمهای می‌میرند غذای بدون پوشش مواد بیشتری به بستر بیفزائید.ir" target="_blank"> و خرده‌های غذای بیشتری استفاده نمایید.ir" target="_blank"> و درب محفظه را نیز بسته نگهدارید.ir" target="_blank"> از بستر استفاده 4٫ هوای ناکافی 4٫ محفظه را به جایی ببرید که دمای هوا بین 55 و در آن سوراخ ایجاد کنید.
محفظه بوی بد می‌دهد 1٫ غذای بیش 4٫ عدم وجود هوای کافی 4٫ بستر را باد داده 2٫ وجود مواد غیر‌قابل تبدیل به کمپوست 2٫ این مواد را برداشته و در بستر دالان حفر می‌کنند.
5٫ غذای ناکافی از این غذاها را کاهش دهید. در اینصورت کرمها دو باره برگشته شما دارای سوراخهایی جهت تهویه هوا از حد بویژه مرکبات و سوراخهای تهویه (زهکشی) بیشتری ایجاد کنید
این مطلب تا کنون 49 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 31 فروردين 1394 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :173995
  • بازدید امروز :297432
  • بازدید داخلی :14439
  • کاربران حاضر :192
  • رباتهای جستجوگر:271
  • همه حاضرین :463

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر